• Hovedpartnere

    Partnere

Frisk Asker Junior SFO og Akademi

Tirsdag 16 august går startskuddet til Frisk Asker Juniors hockey SFO og Akademi.

Ansvarlig for SFO og Akademi kommer være Espen Kristiansen som til daglig er klubbens U20 trener. Han vil få hjelp under ukene av klubbens spillerutvikler Rick Schreiber og andre trenere.

SFO vil være for 2-4 klasse på tirsdag og torsdag med istrening fra 15.00-16.00 i Varner Arena. Det vil være muligheter for transport i nærområdet på følgende skoler: Vettre, Jansløkka, Drengsrud, Hagaløkka og Blakstad, etter avtale med klubben. Før trening vil barna kunne spise matpakke og gjøre lekser. Isøktene vil bære preg av ferdighetstrening med mye lek og moro.

Akademi vil være for 5-10 klasse på tirsdager og torsdager fra 06.30-07.30 I Varner Arena. På akademiet vil det legges enda mer trykk på individuell ferdighetsutvikling som vil hjelpe barna til å bli enda bedre ishockeyspillere. Oppstart 16 august, slutt 16 juni.
Vi gleders oss veldig til oppstart og håper å se mange barn på SFO og Akademiet!

SFO PÅMELDING

Akademi påmelding:

Espen, Petter og Max