AWN Executive Search fortsetter samarbeidet!

Publisert: 2 min lesing

Agilium Worldwide Norway fortsetter samarbeidet med Frisk Asker og blir med videre i partnernettverket.

Etter to år som samarbeidspartner ser selskapet frem til å bygge videre på relasjonene og aktivitetene rundt klubben.AWN gikk inn i samarbeidet med Frisk Asker som en del av en strategi for å styrke sin tilstedeværelse i Asker og Bærum. Gjennom klubbens nettverk har selskapet fått tilgang til en bred møteplass for næringslivet i regionen, noe som har vært en viktig del av verdien i samarbeidet.

AWN er et executive search-selskap som bistår virksomheter med rekruttering av toppledere, mellomledere, spesialister og styremedlemmer. Selskapet er en del av et internasjonalt nettverk og jobber med oppdrag på tvers av bransjer, både nasjonalt og internasjonalt.

Etter to år i Frisk Asker-systemet er erfaringene gode, og selskapet ønsker nå å fortsette satsingen.

-Vi har nådd de forretningsmessige målene vi satte oss for to år siden når vi tegnet vår første avtale med Frisk Asker og etablert gode relasjoner til andre medlemmer i nettverket både ved at vi har inngått avtaler med nye leverandører samt sikret oss nye rekrutteringsoppdrag. Vi ser frem til fortsettelsen i et svært godt drevet partnernettverk. Frisk Asker har imponert oss på måten de behandler oss som sponsor på, sier Managing Partner Jon A. Steen

AWN 3

Fra Frisk Askers side er det stor glede over at AWN blir med videre.

AWN passer veldig godt inn i partnernettverket vårt. De har vært en aktiv og engasjert samarbeidspartner de siste årene, og vi er glade for at de ønsker å være med videre. Nettverket vårt handler nettopp om å skape relasjoner og forretningsmuligheter, og der bidrar AWN på en god måte. De har også blitt Frisk Asker-fans og trives på våre kamper og har i tillegg lagt flere av sine arrangementer med sine samarbeidspartnere til Varner Arena,  forteller Petter Ødegaard fra markedsavdelingen i Frisk Asker.

Med fornyet avtale på plass går AWN og Frisk Asker inn i en ny periode med fokus på relasjonsbygging, kompetansedeling og videre utvikling av et sterkt næringslivsnettverk i Asker og Bærum.

Ser du etter en partner som bistår virksomheter med rekruttering av toppledere, mellomledere, spesialister og styremedlemmer? Ta kontakt med Jon A. Steen på e-post: [email protected]

Frister det med nettverkstilgang?

Bli en del av regionens meste voksende partnernettverk. Ta kontakt med Markedsavdelingen og bli en del av #regionensnettverknummer1 du også:

Petter Ødegaard på mobil: 901 83 905 eller e-post: [email protected]  

Fredrick Bråten Haugland på mobil: 932 90 600 eller e-post: [email protected]