• Hovedpartnere

    Partnere

Torsdag Tor 16 September Sept
Lørdag Lør 18 September Sept
Tirsdag Tir 21 September Sept
Torsdag Tor 23 September Sept
Søndag Søn 26 September Sept
Tirsdag Tir 28 September Sept
Torsdag Tor 30 September Sept
Lørdag Lør 2 Oktober Okt
Tirsdag Tir 5 Oktober Okt
Torsdag Tor 7 Oktober Okt
Lørdag Lør 9 Oktober Okt
Tirsdag Tir 12 Oktober Okt
Torsdag Tor 14 Oktober Okt
Lørdag Lør 16 Oktober Okt
Torsdag Tor 21 Oktober Okt
Søndag Søn 24 Oktober Okt
Torsdag Tor 28 Oktober Okt
Lørdag Lør 30 Oktober Okt
Torsdag Tor 4 November Nov
Lørdag Lør 6 November Nov
Torsdag Tor 18 November Nov
Søndag Søn 21 November Nov
Torsdag Tor 25 November Nov
Lørdag Lør 27 November Nov
Torsdag Tor 2 Desember Des
Lørdag Lør 4 Desember Des
Torsdag Tor 9 Desember Des
Lørdag Lør 11 Desember Des

PRESSEMELDING: VI FORSTERKER LAGET

Vi har gleden av å presentere en ny ansatt i Frisk Asker.

Det er en glede å kunne informere om at vi i dag har ansatt Thea Amanda Loktu i stillingen som «Samfunns- og Kommunikasjonsansvarlig» på et ettårs vikariat. Thea er en som kjenner klubben meget godt fra før, og har gjennom mange år hatt ulike frivillige verv i klubben og i tillegg jobbet tett med våre samarbeidspartnere. Thea har de siste tre årene vært ansvarlig for klubbens kommunikasjon på våre SoMe-kanaler, og har i sommer vikariert for mange av de oppgavene som hun nå skal jobbe med i en 100% stilling. Thea starter i sin nye stilling allerede i dag, og et mer fyldig intervju av Thea kommer snart😉

En riktig ansettelse til riktig tid.

Daglig leder Nicolay Sørensen er meget fornøyd med ansettelsen, og uttaler:

Jeg er glad for at vi nå har fått med oss Thea på laget, og jeg er sikker på at dette er en helt riktig ansettelse for klubben i den tiden vi går inn i. Vi ønsker med denne ansettelsen å ta et større samfunnsansvar enn det vi gjør i dag, samt at vi også ønsker å være enda mere synlige for brukerne våre gjennom god kommunikasjon i sosiale medier og andre platformer. Thea vil også få et ansvar for de frivillige som er, og ikke minst blir, helt avgjørende i tiden fremover. Thea blir en viktig bidragsyter for at vi skal nå de målene vi har satt oss i tiden fremover.

Thea ser frem til å komme i gang i den nye stillingen:

Det er med stor glede og engasjement jeg begynner å jobbe i Frisk Asker. Klubben har stått mitt hjerte nær fra barnsben av. Jeg har gjennom ulike frivillige verv fått lov til å bli godt kjent med klubben, jeg føler jeg kjenner organisasjonen godt. I tillegg har jeg god kjennskap til den viktige jobben som de frivillige gjør, samt at jeg er godt kjent med klubbens gode samarbeidspartnere. Dette tror jeg vil bli svært nyttig i den jobben jeg nå skal ta fatt på. Jeg gleder meg stort til å begynne på oppgaven og håper på å se så mange av dere som mulig, i Askerhallen!

Vi ønsker Thea lykke til i Frisk Asker og gleder oss reisen inn mot ny arena sammen med henne!

For ytterligere informasjon, ta kontakt med: