Vaagal Prosjekt er ny nettverkspartner!

Publisert:

Frisk Asker har gleden av å ønske Carl Otto Lindøen-Høifors i Vaagal Prosjekt AS velkommen som ny nettverkspartner!

Vaagal Prosjekt er et prosjektlederfirma som spesialiserer seg på utvikling og gjennomføring av rehabiliteringsprosjekter og leietakertilpasninger, spesielt innen næringsbygg. De kombinerer fagkompetanse med strategisk innsikt for å identifisere muligheter og skape verdi i hvert prosjekt. Gjennom tydelige prosesser og effektive beslutningsregimer sikrer de fremdrift, kvalitet og tillit: fra idé til ferdigstillelse.

Gjennom samarbeidet med Frisk Asker ønsker Vaagal Prosjekt å styrke relasjonene i næringslivet i regionen, bruke kampopplevelser i Varner Arena som en arena for kundepleie, samt bidra til å løfte Frisk Asker videre som en stor og viktig lokal samfunnsaktør.

Vi er svært glade for å få Vaagal Prosjekt med på laget som nettverkspartner. De deler våre verdier rundt lokal tilstedeværelse, relasjoner og samfunnsengasjement, og vi ser frem til å utvikle samarbeidet videre, sier Petter Ødegaard på markedsavdelingen i Frisk Asker.

Daglig leder i Vaagal Prosjekt Carl Otto Lindøen-Høifors er også positiv til avtalen:

Frisk Asker er en sterk merkevare i regionen og en viktig møteplass for næringslivet. For oss handler dette samarbeidet både om relasjoner, gode kundeopplevelser og om å bidra til et lag og en klubb som betyr mye lokalt, sier han.

Frisk Asker ser frem til et godt og langsiktig samarbeid med Vaagal Prosjekt som ny nettverkspartner.

Vaagal Prosjekt 2

Din bedrift kan også bli med

Ønsker din bedrift være en del av en kultur som knytter kontakter, utveksler ideer og bygger relasjoner som gleder både virksomheter og klubb, så ta kontakt med oss!

Petter Ødegaard på mobil: 901 83 905 eller epost: [email protected]  

Fredrick Bråten Haugland: mobil; 932 90 600 e-post: [email protected]